niedziela, 24 kwietnia 2011

Nowe życie przy nauce języka obcego?

 Dziś chciałbym poruszyć bardzo ważną kwestię dotyczącą nauki języków obcych. Czy spotkałeś/aś się kiedyś ze stwierdzeniem, że ucząc się nowego języka obcego dostajesz nowe życie? Brzmi dziwnie? Ale to prawda. Za każdym razem, gdy uczysz się nowego języka obcego zmienia się Twój sposób widzenia świata oraz Twoja fizjologia. Nauka języków obcych to szansa dla każdego, aby poczuł się jak ktoś wyjątkowy. Podam Ci bardzo prosty przykład.

 Ucząc się angielskiego i mówiąc w tym języku coraz bardziej czuję się jakbym był rodzonym anglikiem lub amerykaninem. Zmienia się mój pogląd widzenia świata, czuję się ważniejszy ze względu na ważność tego języka w dzisiejszym świecie. Dodatkowo interesując się kulturą brytyjską często wchodzą mi w krew zachowania typowych brytyjczyków. Np. jestem bardziej z siebie dumny.
 Wiem, że to wszystko brzmi bardzo egoistycznie, ale właśnie tak języki obce zmieniają nasz świat. Zmieniają Ciebie, Twoje życie i poszerzają Twoje horyzonty wiedzy dotyczącej otaczającej Cię rzeczywistości.

 Jaki z tego morał? Kochasz Hiszpanie? Ucz się hiszpańskiego, aby zasmakować osobowości i natury prawdziwego mieszkańca Hiszpanii. Język obcy daje Ci tą możliwość. Nie zmarnuj jej i rozwijaj się każdego dnia.

 Nie martw się. Dam Ci to czego potrzebujesz. Pokaże Ci najskuteczniejsze techniki nauki języków obcych wykorzystywane przez największych poliglotów na świecie. Już teraz możesz zapisać się na moją listę mailinową po prawej stronie, aby otrzymać ode mnie wyjątkowy prezent (ZA DARMO!) i zacząć naukę słówek z łatwością.